aktualności

aktualne informacje i doniesienia z Żabich Błot 

Kolejny, czwarty już Międzynarodowy Zjazd Łasuchów, czyli miłośników i uczestników blogu "Gotuj się" Piotra Adamczewskiego, po raz drugi odbył się w Żabich Błotach. Następnym razem będzie nam wolno napisać: "tradycyjnie już odbył się w Żabich Błotach".

A oto relacja Piotra Adamczewskiego z IV Międzynarodowego Zjazdu Łasuchów zamieszczona na blogu "Gotuj się":

 

Do zobaczenia w przyszłym roku

Poprawiony: niedziela, 26 września 2010 15:37
Więcej…
 

wg Haneczki

 1. haneczka pisze:

  Jestem :-) Systematycznie doczytałam i obejrzałam nadrabiając niebycie (wszystko chodzi). Nigdy w życiu nie byłam systematyczna :shock: , fotogeniczna też nie, niestety :-(
  Do wszystkich łkających: byłam wcześniej, wyjechałam później, całość miałam w zasięgu ręki, a i tak nie dałam rady spróbować wszystkiego :-( Przysięgam, dawałam z siebie wszystko. Pościłam przed. Wdziałam za duże portki. Wstawałam świtaniem i siedziałam do późna. Nie dałam rady.

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:48
Więcej…
 

wg Krystyny

 1. krystyna pisze:

  Witam pozjazdowo . Jestem już w domu od kilku godzin. Poprzedni zjazd był bardzo udany, ale ten był jeszcze wspanialszy. Było nas więcej i większość osób już poznałam wcześniej. Do domu Żaby wchodziłam jak do doskonale znanego miejsca. To co teraz napiszę zabrzmi banalnie, ale największą wartością jest to, że w jednym miejscu mogło spotkać się tyle sympatycznych, życzliwych sobie osób,ciekawych siebie wzajemnie.

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:49
Więcej…
 

wg Cichala

 1. cichal pisze:

  Żabie Błota realizują moje marzenia o wsi, koniach i przyjaciołach! Żivot je cudo!
  Pomagam jak mogę w przygotowaniach, ale plecy dalej nie tak jak trzeba. Ewa z Haneczką na grzybach a Alan za chwilę bierze mnie na ryby. Żaba od rana (mojego) nieuchwytna. Dojście do internetu dzięki Sylwii, prawej ręki Żaby. Jedni na grzyby, my na ryby, to może Żaba na lwyby…?

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:49
Więcej…
 

wg Dellicji

 1. Della pisze:

  Cichal,
  Ty tam siedź na czterech i jakiś komitet powitalny zmajstruj, cyklista zajedzie ;)
  Poszłam do sklepu, to nawet nie jest 150 metrów. Ponarzekałyśmy z panią sklepową, jak to drzewiej bywało, Że jak wojo było, to i kasyno było, i ruch w interesie, i w ogóle, i w szczególe, i pod każdem innem względem. Wojo teoretycznie jest, ale go nie ma, tylko jak NATO manewruje, bo to w końcu łolbrzymi poligon.

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:50
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2