aktualności

aktualne informacje i doniesienia z Żabich Błotwg Krystyny

 1. krystyna pisze:

  Witam pozjazdowo . Jestem już w domu od kilku godzin. Poprzedni zjazd był bardzo udany, ale ten był jeszcze wspanialszy. Było nas więcej i większość osób już poznałam wcześniej. Do domu Żaby wchodziłam jak do doskonale znanego miejsca. To co teraz napiszę zabrzmi banalnie, ale największą wartością jest to, że w jednym miejscu mogło spotkać się tyle sympatycznych, życzliwych sobie osób,ciekawych siebie wzajemnie.

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:49
Więcej…
 

wg Cichala

 1. cichal pisze:

  Żabie Błota realizują moje marzenia o wsi, koniach i przyjaciołach! Żivot je cudo!
  Pomagam jak mogę w przygotowaniach, ale plecy dalej nie tak jak trzeba. Ewa z Haneczką na grzybach a Alan za chwilę bierze mnie na ryby. Żaba od rana (mojego) nieuchwytna. Dojście do internetu dzięki Sylwii, prawej ręki Żaby. Jedni na grzyby, my na ryby, to może Żaba na lwyby…?

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:49
Więcej…
 

wg Dellicji

 1. Della pisze:

  Cichal,
  Ty tam siedź na czterech i jakiś komitet powitalny zmajstruj, cyklista zajedzie ;)
  Poszłam do sklepu, to nawet nie jest 150 metrów. Ponarzekałyśmy z panią sklepową, jak to drzewiej bywało, Że jak wojo było, to i kasyno było, i ruch w interesie, i w ogóle, i w szczególe, i pod każdem innem względem. Wojo teoretycznie jest, ale go nie ma, tylko jak NATO manewruje, bo to w końcu łolbrzymi poligon.

Poprawiony: wtorek, 07 września 2010 14:50
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2